STOGER

 » cennik     » strona główna » mapa strony » kontakt
 » Inserts  » STOGER Eco  » STOGER Barbecue » STOGER Metallic » STOGER Stone » STOGER Ceramic

STOGER Metallic Ring 10

Seria Professional to grille opalane węglem drzewnym o niespotykanych możliwościach tradycyjnego przyrządzania potraw w wyjątkowo komfortowy sposób. Grille z obrotowymi rusztami, pozwalającymi na równomierne opiekanie potraw ze wszystkich stron. Płynny obrót bębna zapobiega nadmiernemu wypiekaniu się produktów z jednej strony, oraz przypalaniu.

Modele Professional są w dużym stopniu automatyczne: osadzone w obracającym się "bębnie" siatki - w zależności od modelu - nawet dziesięć - obracają się również automatycznie, zapewniając równomierne opiekanie do dziesięciu różnych rodzajów produktów spożywczych.


Napędzany elektrycznie bęben obraca zestaw różnego rozmiaru i kształtu siatek - 10 obrotów na 100 sekund. Czas przygotowania potraw to jedynie pół godziny.

Wygodnie i prosto zdejmowane poszczególne siatki, obrotowy bęben z możliwością zatrzymania w każdej chwili z urządzeniem zabezpieczającym. Łatwy dostęp do sterowania automatyką przyciskami z lewej strony przy sekcji napędzającej.

Grille wyposażone w dwa stalowe pojemniki na brykiet drzewny lub drewno, łatwe w demontażu. Dostępna opcja - błyskawiczne rozpalanie brykietów lub drewna przy użyciu palnika gazowego (do szybkiego wyżarzenia). Ogromna oszczędność czasu i brak problemu dymu.

Dzięki tym rewolucyjnym rozwiązaniom przyrządzanie potraw z grillem Stoger Professional, to przyjemność nie wymagająca ciągłego doglądania produktów. Grille Stoger Professional wyposażone w pokrywę stalową przydatną do zabezpieczenia przygotowywanych potraw przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (deszcz, wiatr) w sytuacji jeżeli są użytkowane na wolnym powietrzu. Grille mobilne, łatwo zmienić ich lokalizację - kółka z funkcją blokady.

Ten innowacyjny i praktyczny grill to urządzenie polecane zwłaszcza dla profesjonalistów, gdzie ważne jest szybkie przygotowanie dużej ilości różnorodnych potraw, przy jednoczesnym spektakularnym - widocznym dla klienta - procesie grillowania. Każda restauracja, ogródek piwny, itp. posiadając taki grill będzie mogła wzbogacić swoje menu i w łatwy sposób sprostać wielu zamówieniom w krótkim czasie.

Estetyczna forma - urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, łatwej w utrzymaniu czystości.

Grill występuje również w wersji gazowej ( gaz z butli).

Multimedialna prezentacja: Stoger Metalic Barbecue

Dane techniczne:

Wymiary 1500 x 800 x 1500mm
Waga 200 kg
10 obrotowych siatek na produkty
Powierzchnia grillowania - 3300cm2

 
© STOGER. Wszelkie prawa zastrzeżone